Bosh sahifa / Mahsulotlar tarkibi / Boshqa mahsulotlar / Нет товарного знака Парацетамол таблетки 500мг №10
Нет товарного знака Парацетамол таблетки 500мг №10
Baho qanchalik yuqori bo'lsa, mahsulot shunchalik kam qayta ishlangan, unda shakar, tuz va munozarali qo'shimchalar kamroq. Qanday hisoblaymiz
Tarkibi (1)
- 20Paratsetamol
Og'riqni qoldirish va isitmani tushirish uchun ishlatiladigan sintetik og'riqsizlantiruvchi va isitmani tushiruvchi vosita.
Mahsulot haqida
Ushbu mahsulot og'riqsizlantiruvchi va isitmani tushiruvchi vosita sifatida ishlaydigan, har bir tabletkada 500 mg paratsetamol saqlovchi farmatsevtik dori vositasidir. O'ramda ko'rsatilgandek foydalaning.
Istalgan mahsulotni bir soniyada tekshiring
Kamerani shtrix-kod yoki tarkibga qarating — YaYo bahoni, shakarni qoshiqlarda ko'rsatadi va har bir ingredientni tushuntiradi. Allergiyalaringizni hisobga olgan holda.
Shu kategoriyada bahosi yuqoriroq
Baho YaYo metodikasi bo'yicha sun'iy intellekt tomonidan qadoqdagi tarkib va ochiq kataloglar asosida tuzilgan. Bu tibbiy tavsiya emas. Mahsulotni qadoqdagi ko'rsatmaga muvofiq iste'mol qiling. Ishlab chiqaruvchilar va xaridorlar uchun: kartochkada xato bo'lsa, bizga yozing — tuzatamiz
Yangilangan: 25.06.2026